• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 18 می 20
  • ربات

آزمون استارتاپ | آیا شما آمادگی شروع یک استارتاپ را دارید؟

اگر می‌خواهید استارتاپ خودتان را راه‌اندازی کنید، به شما تبریک می‌گویم. شما جزو معدود افرادی هستید که می‌خواهند با ایده‌ای که دارند، زندگی خودشان و دیگران را تغییر دهند. حقیقت این است که ذهن همه‌ی ما پر از آرزوها و ایده‌هایی است که در حد حسرت باقی می‌مانند. این که این ایده‌ها را هدف زندگی خود کنیم، کاری است که هرکسی انجام نمی‌دهد.

موفقیت استارتاپ شما وابسته به دلایل مختلفی است و اصلی‌ترین این دلایل خود شما هستید. این شما هستید که سکان‌دار شرکت آینده‌تان هستید. شما مسیر را مشخص می‌کنید و در تمام مسیر همگام استارتاپ‌تان خواهید بود.

مهم‌ترین دلیل موفقیت یک استارتاپ

شاید فکر کنید که نداشتن سرمایه یا سن و سال کم بهانه‌های خوبی برای شروع نکردن کسب و کار خودتان است. باید بدانید تقریبا نیمی از افراد، کسب و کارشان را تازه از پنجاه سالگی به بعد راه‌اندازی می‌کنند. پس اگر جوان هستید، شما از بیشتر رقیبانتان پرانرژی‌ترید. همچنین تقریبا ۷۰ درصد استارتاپ‌ها کارشان را از خانه شروع می‌کنند و تازه بعد از اولین موفقیت‌ها صاحب دفترکار می‌شوند.

سرمایه، شرایط، سن و بازار همه در موفقیت یک استارتاپ نقش دارند اما مهم‌ترین دلیل مستقیم و غیرمستقیم موفقیت یک استارتاپ بنیان‌گذاران آن هستند. شاید جالب باشد که بیش از ۳۰ درصد استارتاپ‌های شکست‌خورده، مشکلات مدیریتی را دلیل اصلی شکست کسب و کار دانسته‌اند و تقریبا همه‌ی کسب و کارهایی که از بازار حذف شده‌اند کم بودن تجربه و مهارت مدیریت را به عنوان یکی از مهم‌ترین دلایل شکست خود نام برده‌اند. این شما هستید که دلیل موفقیت و شکست کسب و کارتان هستید.

مهارت‌های مورد نیاز برای شروع یک استارتاپ

شما به عنوان بنیان‌گذار یک استارتاپ باید فردی با مهارت‌های چندرشته‌ای باشد. مدیریت یا مهارت فنی تنها دانشی نیست که برای مدیریت یک کسب و کار مورد نیاز است. شما باید با افراد و شغل‌های مختلف در ارتباط باشید و به همین دلیل باید در مورد بیشتر مسائل تجربه و کمی دانش داشته باشید. اما اصلی‌ترین مهارت‌های شما دانش رهبری و مدیریت یک کسب و کار است.

شما باید درک درستی از مدل کسب و کار داشته باشید، باید بتوانید به خوبی سرمایه را مدیریت کرده و برای کسب و کار خود سرمایه فراهم کنید. با استفاده از توانایی ارتباط، کسب و کار خود را گسترش دهید و درنهایت به عنوان یک رهبر بتوانید سریع و درست تصمیم‌گیری کنید.

آزمون استارتاپ

منتورها( مربیان استارتاپ‌ها) با یک سری سوال و جواب، میزان آمادگی شما را برای شروع یک استارتاپ محک می‌زنند. در این‌جا همین سوالات به صورت یک خودآزمایی آماده شده. شما می‌توانید با انجام آزمون زیر ببینید تا چه حد برای شروع استارتاپ خودتان آماده هستید؟

جاوا اسکریپت غیر فعال شده است.

جاوا اسکریپت بر روی مرورگر شما غیر فعال است.برای استفاده از فرم زیر آنرا فعال نمائید.

در حال بارگیری

فرم شما ثبت شده است

%NAME% عزیر با تشکر از شما برای شرکت در این آزمون
امتیاز شما %SCOREPERCENT%
پاسخ های صحیح شما %OSCORE% از %MSCORE%
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و ثبت نام در این دوره به لینک زیر مراجعه کنید
صفحه دوره آپ استارتاپ

خطای سمت سرور

در هنگام اتصال به سرور یا دریافت اطلاعات از سرور با مشکل مواجه شدیم. لطفا چند ثانیه صبر کنید و دوباره امتحان کنید

اگر مشکل همچنان ادامه دارد، اتصال اینترنت را بررسی کنید. اگر تمام سایت های دیگر باز شود، لطفا با مدیر این وب سایت با اطلاعات زیر تماس بگیرید.

وضعیت:تعریف نشده
خطای http:تعریف نشده

خطا

برخی خطا ها رخ داده است.

نظر برخی دانشجویان

اراده آهنین های همیار‌آکادمی

مشاهده همه نظرات

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *