• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 2 ژوئن 20
  • ربات

۴,۸۸۲ مشاهده / ۷۵ دیدگاه ۲۵۲۵۱۴۱

طرفداری- زلاتان ابراهیموویچ به جمع آوری مبالغ خیرخواهانه برای مبارزه با ویروس کرونا پرداخته است و از همکاران خود در دنیای فوتبال خواسته است تا به این کمپین بپیوندند.

به گزارش BBC، این مهاجم سوئدی در ایتالیا بازی می‌کند؛ کشوری که پس از چین، بیشترین آسیب را از این ویروس دیده است. ظاهرا ابراهیموویچ ۱۰۰ هزار یورو به این صندوق کمک کرده است. او در اینستاگرام خود در این باره گفت:

ایتالیا همیشه چیزهای زیادی به من داد و در این لحظه غم انگیز، می‌خواهم بیش از پیش محبت این کشور را جبران کنم. روی سخاوتمندی همکارانم، تمامی ورزشکاران حرفه‌ای و آن‌هایی که می‌خواهند در حد وسع خود کمک‌ کوچک یا بزرگی در راستای ریشه کن کردن این ویروس انجام بدهند، حساب باز می‌کنم. ما با هم می‌توانیم به بیمارستان‌ها، پزشکان و پرستارانی کمک کنیم که هر روز با از خود گذشتگی تلاش می‌کنند تا جان ما را نجات بدهند. بیایید همراه هم ویروس کرونا را ریشه کن کنیم و برنده این مسابقه شویم!

یک ساعت پس از ارسال این پست، مبلغ ۱۰۹,۶۵۲ یورو از کمک‌های مردمی جمع آوری شده بود. زلاتان با گفتن جمله‌ای که از او انتظار می‌رفت، حرف‌هایش را به پایان رساند:

به یاد داشته باشید: اگر ویروس سراغ زلاتان نرود، زلاتان سراغ ویروس می‌رود! 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *