• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 1 ژوئن 20
  • ربات

مرکز اسلامی امام علی علیه السلام در استکهلم به عنوان بزرگترین تجمع شیعیان اسکاندیناوی که هرساله پذیرای هزاران نفر مراجعه کننده می باشد سعی در ارائه خدمات گوناگونی دارد که همواره مورد استقبال مسلمانان مقیم وعلاقه مند به آشنایی با اسلام بوده است.  خدمات مرکز از برگزاری مراسم، سمینار و برنامه های مختلف تا ارائه خدمات مختلف اداری، مشاوره و دیگر خدمات همواره با هزینه های سنگین مالی مواجه بوده که با حضور افراد نیکوکار و نذورات مردمی این هزینه های مالی مرکز تا حد قابل توجهی جبران شده است. از آنجایی که این مرکز برنامه های مختلفی را در حال اجرا دارد و مایل به ارائه خدمات جدید با توجه به نیاز قشر مسلمان می باشد، نیاز به کمک های مالی و جمع آوری مبالغی که توانایی پاسخگویی به پروژه های مورد نظر را داشته باشد همواره جزو دغدغه های اصلی مسئولین آن بوده است.

 

با توجه به این موضوع از تمام افراد نیکوکار و کسانی که به هر نحوی می توانند گوشه هایی از نیازهای مالی این مرکز اسلامی را برآورده سازند دعوت به عمل می آوریم تا با ارائه کمک های خود علاوه بر کمک به هم نوعان ، بر میزان کارهای نیک خود افزوده و در این صدقه جاریه سهیم باشند.

 

 

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی مرکز اسلامی امام علی (ع) شفاف سازی و جذب بیشتر مشارکت های مردمی می باشد و همچنین بنا بر دستور ریاست محترم مرکز جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج محسن حکیم الهی از سال ۲۰۱۲ میلادی ارائه گزارش مالی شامل هزینه های مرکز با توجه به کمک های صورت گرفته در بخش اخبار مرکز سایت اینترنتی در دستور کار قرار گرفته است.

 

 

 

در این قسمت می توانید مهمترین نیازهای کنونی مالی مرکز را مشاهده نموده و در صورت تمایل نسبت به سهیم شدن در تامین آنها اقدام فرمائید (این بخش با توجه به پروژه های مختلف به روز می شود):

 

۱- پروژه ساخت مسجد در داخل مرکز با مساحت ۴۰۰ متر زیربنا در دو طبقه. 

 

۲- پروژه ترجمه قرآن کریم به زبان سوئدی همراه با توضیح مختصر درباره هر آیه (با بهره گیری از تفسیر المیزان).

 

۳- پروژه راه اندازی بزرگترین کتابخانه دیجیتال شیعه در اسکاندیناوی که علاوه بر گنجاندن بیش از ۳۵۰۰ جلد کتاب شامل انواع نرم افزارهای دینی و مذهبی خواهد بود که می تواند منبع مهمی برای دانشجویان و علاقه مندان به آشنایی با دین اسلام و مذهب مقدس تشیع باشد.

 

۴- پروژه راه اندازی دفتر نشر و ترجمه کتابهای شیعه

 

۵- پروژه توسعه نشر علوم قرآنی

 

۶- تامین هزینه های برنامه های ثابت، عزاداری ها و جشن ها

 

۷- دیگر پروژه ها

 

 

 

از عزیزانی که مایل به شرکت در این امر اخروی و انسانی هستند درخواست می شود مبلغ مورد نظر خود را به حساب بانکی مرکز اسلامی امام علی (ع) واریز نمایند.

 

 

 

راه های پرداخت کمک ها، صدقات و  وجوهات شرعی (همچون خمس، زکات، کفاره و …) به مرکز اسلامی امام علی (ع):

 

توجه! لطفا در حین پراخت و در بخش پیغام نوع مبلغ پرداختی و در صورت تمایل نام پراخت کننده را ذکر فرمایید.

مثلا: Bidrag (Komak), Khums, Zakat, Sadaqat

1- پرداخت مستقیم از طریق شماره حساب پلوس جیر و و بانک جیرو:  

 

حساب بانک جیرو: ۰۰۸۷-۸۷۳ و یا حساب پلوس جیرو: ۱-۶۴۳۱۹۵

 

به نام   Imam Ali Islamic Center  

 

جهت واریز مبلغ از خارج سوئد لطفا از مشخصات زیر استفاده نمائید:

 

IBAN: SE6195000099601806431951

 

BICnumber: NDEASESS

 

ImamAliIslamicCenter

2- پرداخت ماهانه کمک ها از طریق خدمات اوتوجیرو (Autogiro):

 

شما می توانید فرم تقاضای پرداخت کمک های مالی خویش به مرکز اسلامی امام علی (ع) از طریق اتوجیرو را به صورت الکترونیک و یا با چاپ و تکمیل فرم به صورت دستی ارسال فرمایید.

 

مرکز اسلامی امام علی (ع) در تاریخ ۲۶ هر ماه مبلغ مورد نظر را از حساب شخصی شما برداشت می نماید. 

 

جهت تکمیل و امضا فرم اوتوجیرو به صورت الکترونیک اینجا کلیک کنید.

 

لطفا قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه فرمایید:

 

۱- شماره شخصی سوئدی (Personnummer) خود را به صورت کامل و با ۱۲ عدد وارد نمایید: ۱۹۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰٫

 

۲- شماره حساب بانکی خود را به صورت کامل همراه با شماره کلیرینگ (۴ رقمی) و بدون فاصله یا هر علامت دیگری وارد نمایید. (توجه! در صورتی که دارای شماره حساب از سود بانک (Swedbank) می باشید از وارد نمودن عدد پنجم شماره کلیرینگ خودداری فرمایید. در صورتی که شماره حساب با شماره شخصی سوئدی (Personnummer) یکی باشد، در آن صورت شماره کلیرینگ شما ۳۳۰۰ می باشد).

 

۳- جهت امضا و تایید تقاضای خود می توانید از طریق بانک آی دی، موبایل بانک آی دی و یا کارت شناسایی الکترونیکی تلیا اقدام نمایید.

 

۳- تکمیل قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده الزامی می باشد.

 

۵- پس از تکمیل فرم الکترونیکی می بایست مفاد قرار داد در انتهای فرم را تایید نموده تا لینک امضا فعال گردد.

 

۶- مرکز اسلامی امام علی (ع) در تاریخ ۲۶ هر ماه اقدام به برداشت مبلغ مورد نظر از حساب شخصی شما می کند. در صورتی که موجودی حساب کافی نباشد، این مرکز دو بار دیگر در تاریخ ۲۷ و ۲۸ جهت برداشت مبلغ تلاش می کند. در صورت عدم پرداخت، هیچ گونه فاکتور یا تذکری ارسال نمی گردد.

 

۷- پرداخت کننده می تواند در هر زمان که مایل باشد از طریق تماس تلفنی با مرکز اسلامی امام علی (ع) به شماره ۰۸۵۸۰۱۲۳۱۴ و یا تماس مستیم با بانک خود مبلغ کمک خود را تغییر داده و یا از پرداخت های آینده منصرف گردد.

 

توجه!

  • در صورت تکمیل فرم الکترونیک تقاضای پرداخت کمک، نامه تایید از طرف مرکز به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد. 
  • در صورتی که مایل به تکمیل فرم به صورت دستی هستید می توانید با دفتر مرکز تماس گرفته و تا فرم اتوجیرو برای شما ارسال گردد و یا برای دریافت فرم به صورت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

۳- ارسال سریع و مطمئن کمک ها و دیگر وجوهات شرعی از طریق نرم افزار موبایل سوویش (Swish):

 

شماره سویش مرکز اسلامی امام علی (ع): ۱۲۳۱۹۶۳۰۲۴

 

درباره چگونگی راه اندازی سویش و دریافت اطلاعات بیشتر درباره خدمات آن اینجا کلیک کنید (صفحه به زبان سوئدی می باشد).

۴- پراخت با استفاده از کارت های اعتباری همچون مستر کارد و ویزا:

 

شما می توانید با کلیک بر روی عکس زیر  (Donera) به صفحه پی پال منتقل شده و کمک ها و وجوهات شرعی خود را پرداخت نمایید. در صورتی که دارای عضویت در پی پال نیستید نیز می توانید مستقیما با کارت اعتباری خود عملیات پرداخت را انجام دهید.

 

۵- آیا می خواهید از طریق ارسال پیامک (اس ام اس)، کمک های نقدی خود را به ما برسانید؟

 

شما می توانید با ارسال پیامک، مبلغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ یا ۲۰۰ کرون به مرکز کمک کنید.

 

جهت ارسال مبلغ مورد نظر طبق مثال زیر عمل کنید:

Imam Ali 10

Imam Ali 20

Imam Ali 50

پیامک خود را به شماره ۷۲۴۵۶ ارسال نمائید.

۶- پرداخت کمک ها و دیگر وجوهات به صورت مستقیم در دفتر مرکز اسلامی امام علی (ع):

 

 

شما می توانید با حضور در دفتر مرکز اسلامی امام علی (ع) کمک های نقدی خود را به صورت نقد و یا با دستگاه کارت خوان پرداخت نموده و رسید دریافت نمایید. (کلیه کارت های اعتباری به غیر از آمریکن اکسپرس پذیرفته می شوند).

 

 

شایان ذکر است این مرکز علاوه بر جمع آوری کمک های مالی برای تامین هزینه های خود آماده دریافت کمک های بشردوستانه برای کشورهای مختلف، زکات، صدقه، خمس و غیره نیز می باشد. لطفا در حین پرداخت و در بخش پیغام (از طریق اینترنت بانک و یا قبض) موضوع کمک خود را با حروف لاتین ذکر فرمائید. مثلا Zakat, Sadagheh و یا غیره.

 

برای دریافت اطلاعات بیشترمی توانید با دفتر مرکز اسلامی در ارتباط باشید.

 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *