• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 2 ژوئن 20
  • ربات


جمع سپاری همانطور که از مفهموم کلمات پیداست به معنای سپردن انجام کاربه جمع می باشد.اجتماعی بودن انسان تا کنون باعث پیشرفتهای بسیاری در زمینه های علمی شده است و هر روز شاهد گسترده شدن این روابط وآثارفوق العاده آن در زندگی بشر می باشیم..

جمع سپاری از گذشته در زندگی انسانها به شکلهای گوناگون وجود داشته اما در اینجا میخواهیم از کاربردهای جمع سپاری در دنیای مجازی صحبت نماییم.

فرض کنید وبسایت فروشگاهتان را راه اندازی کرده اید و در ابتدای راه هستید ، قاعدتا زمان طولانی را باید بگذرانید تا فروشگاه شما در میان متقاضیان شناخته شود و گذراندن این پروسه هزینه های زیادی بر شما تحمیل می کند در اینصورت میتوانید از مزایای جمع سپاری حداکثر بهره را برای رونق فروشگاه خود ببرید..

در اینجا با کمک سایتهایی که فعالیتشان در زمینه جمع سپاری می باشد در زمان اندکی می توانید بازدید سایت فروشگاهتان را بالا برده و به طبع آن مشتریان بسیاری را جذب کنید مثلا شما به عنوان کارفرما از مجریان فعال در اینگونه سایتها می خواهید که نظرشان را درموردخدماتتان درسایت ثبت نمایند که بااین روش بازاریابی کالا وخدماتتان نیزباکمترین هزینه صورت می گیرد و علاوه بر آن از نظرات کاربران برای بهبود کسب و کار خود استفاده نمایید.

همچنین اگر قصد دارید در مورد موضوع خاصی تحقیق و بررسی کنید نیز می توانید از جمع سپاری استفاده کنید . برای این منظور می توانید ازمنابع دانش سایر افراد کاردان استفاده کنید بدین صورت که از کاربران فعال در دنیای مجازی میخواهید که در صورت برخورداری از دانش موردنظر مقاله ای درمورد موضوع انتخابی تان نوشته و بفرستند ویا امورمربوط به ترجمه مطالب را نیزبا جمع سپاری خیلی سریع تر و کم هزینه تر می توان انجام داد.

همانطور که سایتهای بزرگی مثل ویکی پدیا از طریق جمع سپاری تبدیل به بزرگترین سایت در زمینه بانک اطلاعاتی شده است شما نیز می توانید کیفیت و کمیت محتوای سایت یا وبلاگ خود را بدین روش بهبود دهید که موجب بالا بردن رنکینگ سایت نیزخواهد شد.

به طور کلی ظرفیت انجام امورمختلف در جمع سپاری بسیار گسترده است وبا تعامل هرچه بیشتربین مجریان و کارفرمایان شاهد پیشرفتهای بسیاری درآینده خواهیم بود..
برگرفته از سایت
www.minikar.com

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *