• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 29 می 20
  • ربات

حمایت دفترشما از کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب ایران

مجموعه دفترشما همصدا با سایر استارتاپهای ایرانی، از پروژه جمع آوری کمکهای مردمی به مناطق زلزله زده غربی کشور حمایت کرد.

مدیر عامل دفتر شما با اعلام این خبر اظهار داشت: امیدواریم ما هم بتوانیم سهمی هر چند ناچیز در همدردی و همدلی با رنج و اندوه مردم کردزبان و ساکنین غربی کشور خصوصا زلزله زدگان استان کرمانشاه داشته باشیم. به همین دلیل دفتر شما هم در کمپینی که با همکاری موسسه خیریه نیک گامان و سایت دونیت برگزار می شود، مشارکت می‌کند.

به نقل از سایت دونیت، تا لحظه انتشار این خبر و فقط پس از چند ساعت از شروع این کمپین خیرخواهانه، بیش از صد و هشتاد و هشت میلیون تومان کمک نقدی جمع شده است. خیرین و مردم عزیز می توانند با مراجعه به نشانی زیر به صورت آنلاین کمکهای نقدی خود را به این پروژه انجام دهند و در حمایت از هموطنان آسیب دیده و بازماندگان ایشان در اطلاع رسانی آن نیز مشارکت نمایند:

برای مشارکت کلیک کنید

در سایت دونیت می خوانیم: طی یک حرکت خودجوش، جمع پرشماری از استارتاپ‌ها، وب سایت‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین فارسی زبان، برای جمع‌آوری مشارکت‌های مردمی از کاربران خود، کمپین #ماامیدبازماندگانیم را تشکیل دادند.

دونِیت یک پلتفرم کراودفاندینگ ایرانی است که در حال حاضر بر روی تامین سرمایه پروژه هایی که تاثیرات اجتماعی دارند، تمرکز کرده است.

اسامی اعضای این کمپین که البته لحظه به لحظه به تعداد آنها اضافه می شود در اینجا آورده شده است:
ویرگول – رویداد تی‌وی – پونیشا – تپسل – دادسان – آواتک – رِی‌ – اپ ریویو – بینابرند – فول فکر – دفتر شما – زیزمارت – هوم سرویز – ایزی پز – ویرا – میوا – شیفت – کشمون – پاساژ – ایرانفا – فرانش – ایونت سنتر -اصفهان پلاس – سون موبایل – سبک‌تر؛

سایر استارتاپ ها و مردم هم می‌توانند در این کمپین مشارکت کنند. اخبار تکمیلی در سایت دونیت ملاحظه فرمایید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *