• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 28 می 20
  • ربات


هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

مقاله ای مفید که تمامی ظرفیت و موارد استفاده هوش جمعی رو توضیح داده.

البته در این مقاله بیشتر به استفاده هوش جمعی و جمع سپاری در دنیای وب و تجارت پرداختم اما به دیگر مسائل  هم پرداخته شده.

یک ویدیو کلیپ کاربردی و هیجان انگیز در مورد هوش جمعی موجوده که بیشتر به بحث هوش جمعی در رباتیک پرداخته با نمایش رباتیک گروهی که میتونید به ایمیل گردآورنده مقاله که در صفحه نخست مقاله هست پیام بدین.

مقدمه مقاله:

هوش جمعی (Swarm intelligence) نوعی روش هوش مصنوعی است استوار بر رفتارهای گروهی که هم اکنون برای حل بسیاری از مسائل بهنیه سازی بکار می رود.

هوش جمعی در زمینه های همه منظوره مانند یادگیری و ادراک، تخصصی مثل رباتیک و زمینه های بسیار خاص مانند بازی شطرنج، اثبات قضایای ریاضی و تشخیص بیماری مفید است.

اکنون هوش جمعی به عنصری مهم در وب و دنیای تجارت تبدیل شده و بنیان بسیاری از پدیده ها از هوش جمعی نشأت گرفته.

طبق یکی از اصول هوش جمعی، خرد جمعی بر خرد باهوش ترین فرد جمع برتری دارد.

مقاله ی رایگان در زمینه هوش جمعی-کلونی مورچه ها  در قسمت مطالب مشابه موجود هست برای دانلود

بخش اعظم این تحقیق به بحث هوش جمعی در دنیای تجارت الکترونیک اختصاص دارد اما در کنار آن به طور محتصر اشاره هایی به هوش جمعی در بهینه سازی و رباتیک هم شده.

هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence – تخصصی

این فایل پاورپوینت هم اکنون برای دانلود شما آماده شده است. فایل پاورپوینت حاظر که توضیحات و بخش کوچکی از متن آن را ملاحظه کردید پس از پرداخت اینترنتی آماده دانلود خواهد بود. فایل پاورپوینت حاظر توسط تیم pptx ساخته و برای دانلود بر روی سرورهای سایت قرار گرفته است.شما پس از پرداخت هزینه می توانید نسبت به دانلود این فایل پاورپوینت اقدام نمایید

پس از دانلود چگونه از این پاورپوینت آماده استفاده کنم؟

شما پس از دانلود این پاورپوینت آماده می توانید با استفاده از نرم افزار مایکروسافت پاورپوینت (microsoft powerpoint)نسبت به مشاهده،ویرایش و یا ارائه این فایل پاورپوینت اقدام نمایید.

تفاوت این پاورپوینت با پاورپوینت های رایگان چیست؟

تفاوت در کیفیت پاورپوینت ها و مطالب اختصاصی آن ها می باشد شما پس از خرید و دانلود این پاورپوینت متوجه تفاوت آن با سایر پاورپوینت های موجود بر روی وب خواهید شد.

چگونه می توانم این پاورپوینت را دانلود کنم؟

شما پس از کلیک بر روی دکمه سبز رنگ خرید و پرداخت اینترنتی قادر به مشاهده لینک دانلود خواهید بود همچنین یک نسخه از آن لینک دانلود به ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برای دریافت فایل پاورپوینت کافی است بر روی دکمه سبز رنگ خرید و دانلود کلیک کرده پرداخت اینترنتی را انجام دهید سپس لینک دانلود فایل را مشاهده می کنید همچنین یک نسخه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

موضوعات : پاورپوینت فنی و مهندسی, پاورپوینت کامپیوتر, پاورپوینت های ویژه و اختصاصی

برچسب‌ها : اصول هوش جمعی, الگوریتم های هوش جمعی, جمع سپاری, دانلود ارائه هوش جمعی, دانلود رایگان جمع سپاری, دانلود رایگان مقاله هوش جمعی, دانلود رایگان هوش تجمعی, دانلود رایگان هوش جمعی, دانلود رایگان هوش جمعی چیست, دانلود مقاله هوش جمعی, رباتیک جمعی, رباتیک گروهی, رباتیک هوشمند گروهی, کاربرد هوش ازدحامی, کاربرد هوش جمعی در رباتیک, مقاله رایگان هوش جمعی, موارد استفاده هوش جمعی, هوش ازدحامی, هوش تجمعی و جمعی, هوش توده ای, هوش جمعی, هوش جمعی چیست؟, هوش جمعی در تجارت, هوش جمعی در تجارت الکترونیک, هوش جمعی در رباتیک, هوش جمعی در وب, هوش جمعی مصنوعی, هوش جمعی و جمع سپاری, هوش جمعی و جمع سپاری َSwarm Intelligence, هوش جمعی و کاربردهای آن

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *