• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 17 می 20
  • ربات۱۳۹۷-۱۰-۲۶

برگزاری کارگاه تامین سرمایه‌جمعی «حامی‌جو» با همکاری مرکز گسترش

مؤسسه «حامی‌جو» با همکاری مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، کارگاه آموزشی و معرفی روش کراودفاندینگ (تامین سرمایه‌جمعی) را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینما مستند و تجربی، این کارگاه آموزشی با حضور شیما صابری (مدیر حامی‌جو) و زینب تبریزی (مستندساز)، عصر روز یکم بهمن‌ماه ۹۷ در سالن سینماحقیقت این مرکز برگزار می‌شود.
برپایه‌ی این گزارش، مسئله فهم روش کراودفاندینگ اصلی‌ترین گام برای انتخاب و البته پیوستن به کمپین پروژه‌هاست. حامی‌جو در تلاش است که با همراهی مجموعه‌های فعال در حوزه فرهنگ و هنر و نوآوران این عرصه، به گسترش این درک عمومی بپردازد.
کراودفاندینگ یا تامین سرمایه جمعی، از قدرت جمع برای جذب سرمایه استفاده می‌کند؛ به این صورت که تعداد زیادی از مردم با سرمایه کم در تامین هزینه‌های یک ایده مشارکت می‌کنند. در شیوه کراودفاندینگ، صاحب اثر در کنار جذب سرمایه، موفق به معرفی آن و ارزیابی آن از نگاه مردم نیز خواهد شد.
گفتنی است: امکان ثبت‌نام برای حضور در کارگاه آموزشی، مقدماتی و معرفی روش کراودفاندینگ تا تاریخ ۳۰ دی‌ماه روی وب‌سایت حامی‌جو به نشانی www.hamijoo.com/wKXYu فراهم شده است.
این کارگاه ۱ بهمن‌ماه، از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی (پالیزی)، پلاک ۱۵ برگزار خواهد شد.

بازگشت

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *