• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 18 می 20
  • ربات

اقتصادی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

معرفی ابزار نوین تامین مالی جمعی

«کراودفاندینگ» (crowdfunding) یک ابزار تامین مالی جمعی است که در دستورالعمل فرابورس تا سقف ۲۰ میلیارد ریال، امکان تامین مالی پروژه های تولیدی برای آن پیش بینی شده است.

کراودفاندینگ-تامین مالی جمعی-فرابورس-صنف طلا-صنعت طلا و جواهر

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران؛ طرح تامین مالی جمعی «کراودفاندینگ» ” crowdfunding ”   به عنوان یکی از ابزارهای نوین تامین مالی معرفی می گردد.

کراودفاندینگ  crowdfunding  به عنوان یک پدیده‌ی در حال رشد شناخته شده و تاکنون توانسته حجم قابل توجهی از سرمایه را تجمیع کند؛ اما هنوز فاز تکامل خود را پشت سر می‌گذارد. روز به روز مردم و کارآفرینان بیشتری از ظرفیت‌های کراودفاندینگ آگاه می‌شوند؛ لذا انتظار می‌رود کراودفاندینگ به یکی از راه‌های اصلی تامین سرمایه برای کسب و کارهای نوپا تبدیل شود.

براساس این گزارش تامین مالی جمعی به این روش در دستورالعمل فرابورس تا سقف ۲۰ میلیارد ریال، امکان تامین مالی هر پروژه پیش بینی شده است و کسب و کارهای کوچک نظیر معادن کوچک مقیاس، اصناف تولیدی و شرکت های دانش بنیان می توانند با استفاده از این ابزار تامین مالی شوند.

قابل ذکر است فعالان و همکاران صنفی طلا و جواهر اعم از تولیدکنندگان و سازندگان طلا و جواهر با توجه به این موضوع  می توانند پیشنهادات تکمیلی خود را در مورد پروژه های اجرایی در این صنف و صنعت به این اتحادیه اعلام نمایند.

کراودفاندینگ تامین مالی جمعی فرابورس صنف طلا صنعت طلا و جواهر

۹۶۰

اتحادیه طلا و جواهر تهرانمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *