• ربات کراودفاندینگ دات‌آی‌آر
  • 17 می 20
  • ربات


Section One

نیلین

نیلین از زمان تأسیس در تابستان ۱۳۹۴ تاکنون، افتخار همکاری با بانک ها و شرکت‌های بزرگ نرم‌افزار بانکی داخلی و خارجی داشته و در جذب همراهی توسعه‌دهندگان مجرب با سوابق کاری روشن در فضای بانکی و استارتاپی موفق بوده است.

Section One

بزرگ بیاندیش و چابک باش!

نیلین یک تیم نرم‌افزاری کوچک است. اما در بازاری رقابت می‌کند که صاحب‌نام‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری کشور در آن مشغول فعالیت هستند. مقتضیات فنی تولید نرم‌افزارهای حوزه بانک و پرداخت در کنار نیازهای امروزه این عرصه، تنها یک راه پیش روی ما نهاده است که عمیقاً به آن باور داریم: تولید حرفه‌ای محصولات با لحاظ استانداردهای تولید نرم‌افزارهای بانکی با استفاده از روش‌های چابک تولید نرم‌افزار.

Section One

حامی کارآزمودگی نیروهای جوان

در جایگاه یک تیم توسعه نرم‌افزار جوان، نیلین خود را به حمایت و کمک به تربیت نیروهای متخصص و کشورمان متعهد می‌داند. هر ساله تعدادی از دانشجویان و مهندسان جوان برای یادگیری کار در فضای حرفه‌ای به نیلین می‌پیوندند. برخی از نیروهای متخصص امروز نیلین در همین مجموعه کار حرفه‌ای را آغاز کرده‌اند.

Section One

ایده کافی نیست…

با پیگیری فعالانه روند فناوری، به دنبال بهترین راهکارها برای توسعه و ایجاد محصولاتمان هستیم. از ارائه و “اجرا”ی راهکارهای کارآمد و نوآورانه استقبال می‌کنیم.

آدرس : خیابان بهشتی ، خیابان قائم مقام فراهانی ، خیابان عرفان ، پلاک ۵ ، واحد ۵ تلفن: ۰۲۱۸۸۱۰۶۶۴۳ ایمیل: [email protected]

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *