پلتفرم خود را اضافه کنید

اگر شما هم یک پلتفرم کراودفاندینگ راه اندازی کرده‌اید، یا در حال راه اندازی هستید، به ما اطلاع دهید تا شما را به این لیست اضافه کنیم.

زیما

زیما
نام پلتفرم: زیما

زیما یک بستر سرمایه ‌پذیری جمعی (crowdfunding) در حوزه محیط زیست و گردشگری است. کراودفاندینگ به معنی جذب سرمایه در اندازه های کوچک از تعداد زیادی افراد می باشد.
افرادی که در زمینه گردشگری و محیط زیست فعال هستند برای پروژه خود در زیما کمپین طراحی می کنند و شروع به جذب حمایت های مالی و غیر مالی از مخاطبان می کنند
در واقع ما با برنامه های پاکسازی، احیا و مرمت کمک میکنیم تا آثار تاریخی و طبیعی شرایط بهتری پیدا کنند.پس اگر در شهر شما جاذبه ی تاریخ، طبیعی و حتی فرهنگی هست که در معرض خطر قرار داره همین حالا پروژه رو در وبسایت ثبت کنید.
زیما ابزاری مدرن برای معرفی و حمایت آنلاین از کمپین ها.

ویژگی ها :

تعریف آسان کمپین: با زیما می‌توانید خیلی سریع و راحت کمپین خود را تعریف کرده و صفحه‌ای اختصاصی برای معرفی آن کمپین در اختیار داشته باشید. صفحه کمپین شما شامل اطلاعاتی مانند محل کمپین، تاریخ کمپین، برگزارکنندگان کمپین، انواع حمایت ها و پاداش هایی که برای حمایت کننده ها در نظر گرفته اید و موارد مهم دیگر خواهد بود.
جذب سریع مخاطب: زیما ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن، می‌توانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی کمپین خود استفاده کنید.

گزارش لحظه‌ به‌ لحظه کمپین: با زیما شما می‌توانید در هر لحظه ببینید چند نفر در کمپین شما ثبت‌نام کرده اند و چه مبلغی به کمپین شما کمک نموده اند.به این‌ترتیب می‌توانید مدیریت بهتری روی کمپین تان داشته باشید.
امکان تعریف پاداش: شما می‌توانید برای مخاطبانی که از کمپین شما حمایت می کنند پاداش هایی را تعریف کنید.

گزارش عملکرد بعد از کمپین: تمامی اطلاعات شرکت‌کننده‌ها، تعداد ثبت نام کننده ها و میزان پرداختی، در پنل کاربری شما به صورت لحظه‌ای موجود است. هر زمان که به این اطلاعات نیاز داشتید، می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید

آدرس پلتفرم: http://zeema.org
تلفن تماس: 021-88791753
کمیسیون پلتفرم: بدون کمیسیون
وضعیت: فعال
مدل فعالیت: دونیشن, پاداش محور
نحوه تسویه: منعطف (Flexible)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *