ink-case-recorder

شیائومی ۳۸۴ امین محصول خود را کرادفاند کرده که یک رکوردر صوتی به نام قلم ضبط Ink Case AI است. این وسیله قابل حمل اکنون با قیمت ۱۹۹ یوان (۲۸ دلار) در حال جمع‌آوری پول می‌باشد. قلم ضبط Ink Case AI با پشتیبانی از کاهش نویز با کیفیت بالا، انتقال AI و ذخیره سازی رمزگذاری شده همراه است.

این دستگاه، موتور گفتار هوشمند مصنوعی Alibaba Cloud را که از تقسیم جمله‌های هوشمند پشتیبانی می‌کند، بکار می‌گیرد. همچنین از ترجمه ماندارین و انگلیسی نیز پشتیبانی می‌کند.

بخش جمع‌آوری پول آن، خدمات انتقال صوتی ذخیره سازی Alibaba Cloud رایگان را برای ۱۲۰ ساعت ارائه می‌دهد. پس از اتصال به برنامه ضبط صدا، بسته ذخیره سازی ۱۲۰ ساعته Alibaba Cloud فعال می‌شود که به میزان ۱۰ ساعت در ماه رایگان است. در صورت کافی نبودن باید برای فضای ذخیره اضافی، پول بپردازید. با این وجود یک حافظه ۱۶ گیگابایتی روی دستگاه قرار دارد.

قلم ضبط Ink Case Al از یک میکروفون MEMS دیجیتالی به همراه الگوریتم آکوستیک هوشمند استفاده می‌کند تا به طور موثری نویز محیط و نویز طنینی ناشی از بازتاب فضای داخلی را فیلتر کند و صدا را به طور واضح بازیابی کند. این دستگاه دارای بومی سازی منبع صدا همه کاره، تنظیم دستیابی خودکار و سایر عملکردهای بهینه شده توسط الگوریتم برای انتخاب آزاد است. فاصله ضبط موثر آن نیز می‌تواند به ۶ متر برسد.

اتصال از طریق بلوتوث ۵٫۰ صورت می‌گیرد و هنگامی که تلفن همراه متصل است، برنامه می‌تواند همزمان سازی پرونده، تهیه پشتیبان صوتی، کنترل ضبط و رونویسی متن را انجام دهد. همچنین می‌توان صداهای ضبط شده از طریق برنامه‌هایی مانند WeChat را به اشتراک گذاشت. باتری این دستگاه ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعت می‌باشد و می‌توان آن را از طریق درگاه USB-C شارژ کرد.

پیش بینی می‌شود قلم ضبط Ink Case AI شیائومی با قیمت ۱۹۹ یوان (۲۸ دلار) از ۲۸ اوت فروش خود را آغاز کند.

منبع: شیائومی‌شاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *